Nowy Rok – nowe priorytety, wyzwania i realizacje.

Chciałem złożyć życzenia Noworoczne. Trochę spóźnione, ale szczere. Więc oto one: Najlepszego na nowy 2017 rok.

I to już wszystko? Nie! 😉

Aby wszystkie postanowienia noworoczne były realizowane zgodnie z planem warto przyjrzeć się innym osobom, które realizują swoje projekty, cele, plany, priorytety i zadania. Krok po kroku, systematycznie i zgodnie z założoną wcześniej kolejnością dzień po dniu. Plan -> Realizacja. Nauka -> Umiejętność.

Dla jednych będzie to naprawdę bardzo duża dawka gotowych do wdrożenia, od razu, rzeczy, których poprzez naukę zdobędziemy umiejętność np. posługiwania się różnymi językami programowania. Dla innych informacje dostępne na kanałach będą możliwością przestudiowania swoich umiejętności i próby rozwiązania jakichś problemów w swojej wiedzy.

Wszystko w formie przystępie podanej wiedzy poprzez praktyczne video.

Należy podkreślić, że to wszystko ZA DARMO!

Szanowni Czytelnicy – przekazuję Wam stronę Pana Mirosława warto odwiedzić już teraz wertując ją dokładnie. Ja odnalazłem ją szukając w googlach kursu c++. Pan Mirosław oprócz stron prowadzi także podcasty, kanał na Youtubie i inne.

Pan Mirosław jest praktykiem (nauczycielem) i specjalistą (zaangażowanym w wiele poważnych projektów). Całość sprawia, że bardzo wychodzą mu praktyczne poradniki.

Wszystkie te dobra prezentowane są na stronie Pana Mirosława Zelenta czyli: www.miroslawzelent.pl

Panie Mirosławie, dziękuję za ten trud włożony w tworzenie filmów, wyjaśnień dotyczących nauki języków programowania, podcasty, filmy na Youtubie. Życzę Panu samych sukcesów i realizacji kolejnych, dużych biznesowych przedsięwzięć!